Drzewko na biżuterię

by Kamila Twardokus
Dzisiaj napiszę krótko. Chcę Wam pokazać drzewko na biżuterię, które powoli tworzę. Zainspirowałam się pracą Fanny (francuskiej artystki) i postanowiłam zrobić sobie podobne. Szczególnie spodobał mi się pomysł z podstawką. można tam odłożyć drobiazgi, które będą widoczne, a jednocześnie nigdzie się nie zawieruszą. Sama stworzyłam rysunek. Później stwierdziłam, że bardzo rozgałęzione to moje drzewko :). Ale kiedy udało mi się je wyciąć, okleić dla wzmocnienia dodatkową tekturą i oszlifować krawędzie, wiedziałam, że dalej pójdzie już z górki. 
A tymczasem miałam tygodniową przerwę, bo synek zaczął przygotowywać się do wyjścia z brzuszka. Trochę nas nastraszył, ale dzięki temu również zmobilizował do spakowania torby porodowej. W niedzielę jechaliśmy już nawet do szpitala, ale akcja się zatrzymała. Od kilku dni żyję więc niejako jedną nogą na porodówce – skurcze się pojawiają i znikają, torba leży w aucie. A ponieważ takie oczekiwanie jest nieco męczące, próbuję odwrócić swoją uwagę różnymi zajęciami. 
Udało mi się pogipsować drzewko (poniżej zdjęcie ze świeżo nałożonym gipsem), dziś je krótko przeszlifowałam. Przede mną malowanie. Może niedługo będzie cieszyć oko, obwieszone kolorowo różnymi kolczykami – podobnie jak drzewa jesienią, cieszące oczy różnymi kolorami. 
Tak wyglądało wczoraj (dzisiaj gips zdążył już zbieleć): 
jak zrobić stojak na biżuterię | organizacja biżuterii | organizacja kolczyków

2 komentarze
0

You may also like