Niespodzianka dla Was

by Kamila Twardokus
Po tygodniu spędzonym na szpitalnym łóżku i weekendowym odpoczynku z rodziną wracam do blogowania. Bardzo się cieszę, że nie zapomnieliście o blogu i kilka osób wpadło z wizytą. Ja natomiast, zgodnie z postanowieniem, starałam się spędzić ten czas twórczo i nie poddać szpitalnemu rozleniwieniu (ale muszę przyznać, że po kilku dniach coraz trudniej było zmusić umysł do pracy). Siedziałam więc z notatkami, z lekturą o prowadzeniu swojej strony w internecie i starałam się uporządkować myśli i inspiracje. 
Skutkiem tego jest kilka nowych pomysłów oraz chęć do pracy i tworzenia (bo ile można chodzić po tych samych korytarzach). Uchylę rąbka tajemnicy…

Tak, tak! Pierwszy, a po nim co jakiś czas pojawią się kolejne. Nie chcę tylko chwalić się swoimi pracami. Będzie się tu działo dużo więcej! Pragnę podzielić się z Wami tym, co już wiem, i tym, do czego dojdę metodą prób i błędów. 
Mam nadzieję, że uda mi się zainspirować chociaż kilkoro z Was do spróbowania swoich sił w „kartonowaniu”. I sprawicie mi ogromna radość, jeśli za jakiś czas ktoś z Was zechce pochwalić się swoim dziełem i przysłać zdjęcia. A ja chętnie opublikuję je na blogu (oczywiście jeśli będziesz chciał/a pokazać je w większym gronie).

You may also like