Litery na wesele

by Kamila Twardokus

W sobotę miałam niezwykłego gościa. Prosto z Runmageddonu przyjechała przyszła Panna Młoda, aby odebrać pudło z wielkim napisem LOVE oraz mniejszymi napisami na stoły.

Przygotowanie tych liter zajęło mi dużo czasu. Nie będę rozpisywać się o perypetiach, ale kilka razy zaczynałam od nowa, aby znaleźć najlepszy sposób wykonania małych liter. Od stycznia próbowałam zamknąć ten projekt, jednak choroby dzieci trochę mi przeszkodziły (dwa z czterech miesięcy spędziliśmy chorobowo). W ostatnich tygodniach ograniczyłam ilość prac domowych, oszczędzając tym samym czas i energię na pracę. Chodziłam spać bardzo późno, a odsypiałam w dzień, razem z dzieckiem. Odłożyłam wszelkie inne prace na bok.

Ostatnią noc przed wizytą Małgosi spędziłam z tasiemkami i klejem na gorąco. 🙂 Zrobiłam też duże pudlo z pokrywką, na wymiar, aby litery przetrwały długą podróż do innego miasta.

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać osobiście swoją pierwszą klientkę 🙂 Ciesze się, że litery uświetnią tak piękną uroczystość. A największą radość sprawiło mi zadowolenie Małgosi 🙂

 

IMG_7393 IMG_7385 IMG_7366

litery weselne, litery na wesele

litery na wesele, dekoracja weselna

 

A skąd miałam czas? Prawie nie sprzątałam 😉

 

IMG_7396

4 komentarze
1

You may also like