Drzewko z kartonu na kolczyki

by Kamila Twardokus
Skończyłam drzewko z kartonu na kolczyki i inne drobiazgi. Dwa tygodnie temu pokazałam Wam, jak wyglądało w trakcie gipsowania. Kiedy było gotowe do malowania – gładkie i bieluchne – stwierdziłam, że spróbuję uzyskać efekt postarzanego drewna. Pomalowałam je więc na ciemny brąz, potem na biało, z lekkimi przecierkami. Cóż, białej farby wyszło za dużo i początkowo ciekawy efekt znikł pod białą farbą. Drzewko wtapiało się w tło, było trochę nijakie… Zobaczcie sami:
drzewko z kartonu | organizacja kolczykow | organizacja bizuterii
Nastał więc czas na radykalna odmianę. Chyba zainspirowałam się lampionami, które dostaliśmy przy okazji parapetówki. Są czarne, eleganckie i bardzo zwracają uwagę, wydzielając się z jasnego tła ścian. 

Szybko podjęłam decyzję. Sięgnęłam po czarną farbę. I voila! Drzewko nabrało innego charakteru! Co ciekawe, postawione w łazience skutecznie odwraca uwagę od nadmiaru kosmetyków i niezbyt modnego wystroju. 
Zostało mi tylko lakierowanie. Wtedy drzewko zyska troszkę blasku. Chciałam jednak pokazać je Wam jak najszybciej i przerwać ciszę blogową :).
stojak DIY na kolczyki | organizacja kolczykow | drzewko na kolczyki

Jestem ciekawa Waszego zdania: która wersja bardziej Wam się podoba? 🙂
A przy okazji napiszę, że w najbliższym czasie będzie mnie pewnie mniej na blogu. Jest to dla mnie niełatwy czas, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nie będę owijać w bawełnę: czekanie na poród jest już dla mnie szalenie trudne. Czuję się gorzej w porównaniu z pierwszą ciąża, kiedy byłam aktywna aż do samego końca. Cóż, mam w domu 2,5-latkę, która ma swoje zdanie na wiele rzeczy, domaga się uwagi tu i teraz i jest bardzo ciekawa świata.

Ta ostatnia przerwa w blogowaniu bardzo mi doskwierała – mam pomysły na posty, zdjęcia, ale fizycznie nie daję rady regularnie pisać. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do formy jak najszybciej. Planuję bowiem sporo napisać o robieniu mebli z kartonu. Będę publikować w miarę możliwości często, ale te możliwości – jak to w życiu – są zmienne. 

Pozdrawiam!
2 komentarze
0

You may also like