Meble bardziej doświadczonych meblarzy

by Kamila Twardokus

Ogarnianie się po przeprowadzce, reorganizacja życia na dużo mniejszej przestrzeni, a także przygotowania świąteczne pochłaniają ostatnio większość wolnego czasu. Poza tym Natalka ma prawie 2 lata i już wie, czego chce, a najczęściej chce wyjść na plac zabaw. Dlatego praca nad meblami posuwa się do przodu powoli. Wczoraj udało mi się w końcu pomalować szafkę na buty i dużą szafę. Mam cichą nadzieję, że przed Świętami ubrania trafią z biurka do szafy 🙂

A tymczasem dla ulżenia oczu chcę wrzucić kilka ładniejszych mebli o wiele bardziej doświadczonych „kartonistek”. Taki artyzm wyrównania i wykończenia są kierunkiem, do którego dążę. 
(W końcu wrzuciłam zdjęcia innych osób, niż planowałam, gdyż tamte są zabezpieczone).

kartonowemeble
Żródła. Zdjęcia poziome (od góry): http://toutcarton.canalblog.com/archives/2009/06/04/13967056.html, http://meubles-carton.com/galerie/florence.php, http://izafabrics.hautetfort.com/archive/2007/07/02/commode-miroir.html. Zdjęcia pionowe (od góry): http://versioncarton.canalblog.com/archives/2014/03/11/29411788.html, http://toutcarton.canalblog.com/archives/p62-2.html.  


You may also like